Sayın Valimiz Harun Sarıfakıoğulları, 7 Mart Perşembe günü saat 12.00’de Yeşil Giresun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Otelinde İl Genel Meclis üyelerine veda yemeği verdi.
 
İl Genel Meclisi Üyeleri’nde yer alan ancak 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde tekrar aday olmayan ve yeniden aday olan meclis üyelerine, teşekkür amaçlı düzenlenen yemekte bir konuşma yapan Vali Sarıfakıoğulları, her şeyin bir başlangıcı olduğu gibi bir sonu da olduğunu belirterek, “Hizmetleriniz için emekleriniz için çabalarınız için teşekkür ediyorum. Başkanımızdan üyelerimize kadar 40 arkadaşımız gerçekten Giresun’a hizmet etmeye, sorunlara çare olmaya çalıştınız. 31 Mart Seçimleri sonrası ayrılacak arkadaşlara bundan sonraki hayatlarında sağlıklı mutlu günler diliyorum. Hizmetleri için Giresun halkı adına teşekkür ediyor, yeni gelecek arkadaşlara da şimdiden başarılar diliyorum” dedi.
 
Konuşmanın ardından Vali Sarıfakıoğulları, İl Genel Meclis Başkanı Ahmet Şahin ve Meclis Üyelerine hizmetlerinden dolayı birer teşekkür plaketi verildi. 
 
İSAY2 Galeri